Dofinansowanie od Ministerstwa Sportu
Od Ministerstwa sportu otrzymaliśmy dotację w kwocie 10000,00 zł.
Z dotacji zakupiliśmy sprzęt:
30 piłek treningowych dla 3 grup wiekowych - młodzików, trampkarzy i juniorów młodszych
Siatki na bramki na boisko główne - 2 szt.
Chorągiewki boczne - 8 szt. na boisko główne i boczne
Wynagrodzenie dla trenerów grup młodzieżowych: młodzików, trampkarzy, juniorów młodszych.
"Wsparciem w ramach programu będzie objęto co najmniej 65 zawodników w tym 1 dziewczyna w wieku od 12do 17 lat. Zajęcia doskonalące z piłki nożnej będą prowadzone w 3 grupach (młodzików - rocznik 2006 - 2007,trampkarzy rocznik 2004-2005 i juniorów młodszych - rocznik 2002 - 2003) przez 3 uprawnionych trenerów. Zajęcia będą się odbywać na obiektach sportowych Ludowego Klubu Sportowego "Łosoś" w miejscowości Bilsko,a rozgrywki sportowe na terenie województwa małopolskiego (rozgrywki ligowe). Treningi będą prowadzone 2razy w tygodniu po 2 godziny oraz podczas rozgrywek ligowych. Każda z grup młodzieżowych objęta programembędzie uczestniczyć w rywalizacji sportowej. Zakupiony sprzęt pozwoli na lepszą organizacje zajęć i podniesieniestandardów prowadzonych szkoleń i rozgrywek. Każda z 3 grup młodzieżowych otrzyma po 10 piłek do treningu.Zaistniała konieczność zakupu nowych siatek na bramki do treningów i rozgrywek (rozmiar 7,32 m na 2,44.Ponadto do rozgrywania meczy koniecznym elementem jest posiadanie chorągiewek narożnych (po 4 chorągiewki na 1 boisko).